OSOBOWE

26
May

TO INSIGNIA, BEZ WĄTPIENIA.

Jedną z najważniejszych, rozpoznawalnych na pierwszy rzut oka cech doskonałego wzornictwa są dopracowane detale. Przyjrzyj się tym wysublimowanym kształtom, odkrywając też wysmakowane wnętrze Nowej Insignii.

Nowy Opel Insignia Sports Tourer - Stylistyka nadwozia

Stylistyka nadwozia

Osłona chłodnicy jest bardziej wyrazista, a jej chromowane elementy nieco mocniej wyeksponowane. Reflektorom i nisko osadzonym światłom przeciwmgielnym nadano bardziej stylową formę. To Insignia – modna i elegancka.

Wykonane w technologii LED światła do jazdy dziennej o charakterystycznym kształcie skrzydła, wzmacniają nisko osadzoną sylwetkę auta. Stylistyczna kosmetyka objęła także chromowaną listwę z logo marki, która podkreśla status auta.

W świecie podobnych do siebie kształtów wzornictwo Nowej Insignii wyróżnia się klasycznymi proporcjami i dopracowaniem szczegółów, przy uwzględnieniu własności aerodynamicznych. Insignia pozostaje liderem w swojej klasie.

Nowy Opel Insignia Sports Tourer - Stylistyka wnętrza

Stylistyka wnętrza

Wrażenie wysokiej jakości i wysmakowanego wzornictwa wnętrza Nowej Insignii jest bardzo silne. Wystarczy tylko uchylić drzwi. Charakterystyczna deska rozdzielcza ukształtowana w formę skrzydła płynnie łączy się z panelami drzwi, stwarzając atmosferę przytulności i porządku. Równie starannie zaprojektowano użyteczne schowki.

Nowoczesne elementy, jak na przykład interaktywne wskaźniki, 8-calowy ekran dotykowy, przyciski sterowania na kierownicy i panel dotykowy idealnie wkomponowują się w tradycyjny komfort kabiny.

Nowy Opel Insignia Sports Tourer - Luksusowe tapicerki skórzane

Luksusowe tapicerki skórzane

Elegancka i szczególnie komfortowa tapicerka z naturalnej skóry tworzy atmosferę luksusu. Skóra Nappa w kolorze Brandy lub Indian Night, której wysoką jakość uwydatniają klasyczne przeszycia, perforowana w fotelach z systemem wentylacji, czy gładka dla podkreślenia najwyższej elegancji – tak samo urzeka.