OSOBOWE

26
May

POSZUKIWACZ PRZYGÓD.

Zwiększony prześwit i elementy zabezpieczające ze wszystkich stron nadwozie sprawiają, że Nowy Opel Insignia Country Tourer jest prawdziwym poszukiwaczem przygód. Poznaj jego atletyczną sylwetkę i luksusowe wnętrze.

Opel Insignia Country Tourer - Mocny, atletyczny i elegancki

Mocny, atletyczny i elegancki

Nowy Opel Insignia Country Tourer łączy w sobie elementy kombi Sports Tourera takie, jak smukłe linie nadwozia kombi, charakterystyczny kształt osłony chłodnicy czy światła do jazdy dziennej LED, oraz detale, które nadają mu charakter i moc crossovera. Osłony najazdowe zderzaków sugerują zwiększone możliwości terenowe auta. Dwie końcówki układu wydechowego podkreślają jego wyrazisty tył. Bardzo harmonijne proporcje sylwetki tego wyjątkowego samochodu dodatkowo zostały wzmocnione poprzez zwiększenie prześwitu o 20 mm (w porównaniu do wersji z napędem na przednią oś) oraz dodanie antracytowych osłon progów, błotników i dolnych partii nadwozia. Mocny, atletyczny, elegancki – taki jest Country Tourer.

Opel Insignia Country Tourer - Stylistyka wnętrza

Stylistyka wnętrza

Wrażenie wysokiej jakości i wysmakowanego wzornictwa wnętrza Nowej Insignii jest bardzo silne. Wystarczy tylko uchylić drzwi. Charakterystyczna deska rozdzielcza ukształtowana w formę skrzydła płynnie łączy się z panelami drzwi, stwarzając atmosferę przytulności i porządku. Równie starannie zaprojektowano użyteczne schowki.

Nowoczesne elementy, jak na przykład 8-calowy wyświetlacz na tablicy wskaźników kierowcy czy 8-calowy ekran dotykowy, przyciski sterowania na kierownicy i panel dotykowy idealnie wkomponowują się w tradycyjny komfort kabiny.

Opel Insignia Country Tourer - Luksusowe tapicerki skórzane

Luksusowe tapicerki skórzane

Elegancka i szczególnie komfortowa tapicerka z naturalnej skóry tworzy atmosferę luksusu. Skóra Nappa w kolorze Brandy lub Indian Night, której wysoką jakość uwydatniają klasyczne przeszycia, perforowana w fotelach z systemem wentylacji, czy gładka dla podkreślenia najwyższej elegancji – tak samo urzeka.